Sport

Profesjonalny sprzęt oraz gadżety do tenisa oraz badmintona

Ergonomiczne rakiety do tenisa firmy Yonex wybierane są tak samo przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma projektuje oraz dystrybuuje trzy główne serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry oraz siła uderzenia. Seria VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry, czucie wszystkiego oraz ma idealną rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i pozostały asortyment taki jak profesjonalne rakiety do badmintona można kupić w sklepie rodzimego dystrybutora w korzystnej sumie.

Jeśli ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i chce zakupić ten sam model, może sobie na to pozwolić. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej firmy kupuje po raz pierwszy i zapozna się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Parametry rakiety mogą również omawiać z kupującym pracownicy sklepu. Każda z rakiet opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani zawodnicy. Scharakteryzowane są użyte w nich technologie a także można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to marka rozpoznawalna również z rakiet do badmintona. Sportowcy kupujący rakiety tego producenta mogą być pewni, że podwyższą swoje umiejętności na kortach. Wszystkie rakiety napinane są z pełną siłą. Dostępne serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są solidne i z tego powodu konsumenci mają dostęp do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i podzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, albo profesjonalnie. Zawsze znajdzie akcesoria dobrane do zdolności i stylu gry.