Inne

Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic

{Oferta kardiologiczna realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i nieprawidłowości w zakresie układu krążenia i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zapisuje na odpowiednie badania, a później wdraża proces leczenia. Wykwalifikowani kardiolodzy do chorych podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na uzyskanie doskonałych efektów.

Zabiegi proponowane w placówce odnoszą się do kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę oraz leczenie schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna obejmuje: konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie i ciągle rozwijający umiejętności specjaliści, mający wprawę w terapii najmłodszych, dorosłych a także osób uprawiających sport. Do ekspertów należy się zgłosić, gdy odczuwa się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można skorzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i umiejętności personelu lekarskiego motywują do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że chorzy mogą powrócić szybko do zdrowia, jak i do wcześniejszej aktywności fizycznej. Plan terapii jest regularnie sprawdzany i kiedy to potrzebne, modyfikowany. Lekarze do każdego pacjenta nastawieni są indywidualnie i to budzi ufność.