Turystyka

Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów

Oferta idealnie dopasowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów powoduje, że obiekt ma sporo pozytywnych rekomendacji. Można przykładowo zdecydować się w tym miejscu na zorganizowanie wesela na przestronnej sali.

Doskonałe pejzaże, jakie otaczają zajazd Olsztyn i perfekcyjna otoczka tak doniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów znajduje się dwanaście kilometrów od Częstochowy, a więc sporo biznesmenów z tego miasta zdecydowanych jest tutaj na organizację spotkania biznesowego. Wtedy sala zostaje przystosowana do ich potrzeb. W dodatku, w miejscu takim zorganizowane są biesiady, imprezy plenerowe i spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić 140 osób.

Położenie blisko XIV wiecznego zamku jest dużym ułatwieniem. Sala weselna jest klimatyzowana dlatego goście na różnych przyjęciach okolicznościowych mogą czuć się tutaj komfortowo. Na ogrodzonym terenie zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci dostępny jest plac zabaw. Na witrynie zajazdu można zobaczyć galerię zdjęć a także przykładowe menu na dowolny rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z wyjątkowo urokliwych obszarów w Polsce. Malownicze szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące idealne wrażenie krajobrazy – to warta zauważenia baza wycieczkowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to rejon atrakcyjny historycznie oraz geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie najważniejsze walory. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki motywują dobre opinie wszystkich gości. Nocleg w zajeździe dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybierać wśród siedmiu pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzą gościom kierunek wycieczki przyjezdnym. Kiedy ktoś chce rezerwować pobyt może to zrobić za pośrednictwem strony albo telefonicznie.