Turystyka

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są chętnie dobierane zarówno przez takie osoby, które nurkują amatorsko, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na autorskich technologiach, wobec czego są niezawodne i dobrze wyglądają. Projekt każdej maski takiej jak maska do freedivingu jest dokładnie przemyślany. Dzięki temu można czuć się wygodnie w czasie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia oraz pozwalają bez przeszkód oddychać nosem. Na pewno nie będzie się odczuwało dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie dostanie się do środka. Można wobec tego w pełni chwalić się nurkowaniem i komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Zrobienie z najwyższej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na doskonale dopasowanie do twarzy.

Maski można zakupić w wielu wersjach, by każdy mógł wybrać coś pod własne preferencje oraz styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski dla osób z wadą wzroku, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wybrać odpowiednią maskę, dopasowując ją dla klienta pod kątem parametrów i właściwości. Komfort, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie a także lekkość – to tylko niektóre z zalet zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są zgodnie z bieżącymi trendami.

Cechują je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Niewywołujący alergii silikon nie wywoła podrażnień skóry. Jest materiałem miękkim, wobec czego bezproblemowo dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, żeby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność oraz to, że wszystko widać w naturalnych barwach.