Turystyka

Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta

Apartament Mechelinki to kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w okolicach Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działająca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można doskonale spędzić czas wolny albo delegację.

Najważniejsze walory, motywujące do tego, by zarezerwować tutaj miejsce to: modernizm, komfort, kompletne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, opcja wynajęcia o każdej porze roku a także atrakcyjna cena.

Takie zalety sprawiają, że możliwość zamieszkania jest atrakcyjna. Przestronne mieszkanie zmieści osiem osób. Powierzchnia mieszkania to 108 m2. Sporym walorem jest taras. Jego powierzchnia to 56 m2. W apartamencie jest udostępnione darmowe łącze internetowe, na co sporo przyjezdnych zwraca uwagę. Sprawna klimatyzacja potęguje wygodę. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwala swobodnie gotować oraz czuć się jak w swoim mieszkaniu.

Świetne wrażenie robi w dodatku nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje 800 złotych za dobę, co jest atrakcyjne cenowo, patrząc na standardy apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają do dyspozycji miejsce postojowe, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można także korzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że meldując się w apartamencie Mechelinki można spędzać wolne chwile dokładnie tak jak zamierzano i nie czuć się skrępowanym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i pensjonatach jest to zapewnione. Apartament rezerwuje się w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami również nie jest utrudniony. Apartament z trzema sypialniami przeznaczony jest osobom, którym kameralna atmosfera nie jest obojętna. I to zyskają.